BLOG NIE TYLKO O KOLARSTWIE

Prolog

Witam na moim blogu!

Mam na imię Kuba. Od kilkunastu lat jestem pasjonatem kolarstwa szosowego, a od zawsze lubię podróżować. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł, by swoje przemyślenia zapisywać i prezentować w formie bloga. Dziś nadszedł dzień inauguracji.

Chciałbym uniknąć precyzyjnego określenia zakresu tematów, które będą tu poruszane. Ponieważ blog ma być dla mnie (i oczywiście dla Czytelników, jeśli się takowi znajdą), a nie ja dla bloga. Kto wie czy na starość nie zacznę na przykład zbierać znaczków. A przecież o filatelistyce też można pisać 🙂

Pewne są dwie rzeczy:

  1. Będzie to blog o kolarstwie.
  2. Będzie to blog nie tylko o kolarstwie.

 

Przy czym chciałbym podkreślić, że mam na myśli tylko kolarstwo szosowe i tylko jego teoretyczny aspekt. Sam bowiem kolarstwa nie uprawiam (a na pewno nie na tyle, by o tym pisać).

Zakładam również, że będę tu czasem publikował krótkie relacje/opinie/spostrzeżenia związane z odbytymi podróżami. Zaznaczam przy tym, że nie podróżuję specjalnie często, a przynajmniej nie tak często jak bym chciał 🙂 Niemniej pozwoliłem sobie już w menu głównym utworzyć kategorię związaną z tą tematyką.

Na kolarstwie i podróżach zapewne jednak nie poprzestanę, co być może w przyszłości skutkować będzie utworzeniem nowych kategorii.

Nie zamierzam z góry określać częstotliwości, z jaką będą się pojawiać kolejne wpisy, ponieważ, jako się rzekło, blog ma być dla mnie, a nie ja dla bloga. Nie chciałbym zatem wyznaczać sobie jakiegoś rygoru, któremu potem musiałbym się w sposób sztuczny poddawać, co z kolei mogłoby być trudne na przykład z powodu braku czasu.

Jeśli któryś z Czytelników chciałby się ze mną skontaktować, może skorzystać z odpowiedniej zakładki w menu głównym. Polecam też konta na Twitterze i na Facebooku dedykowane temu blogowi (odnośniki można łatwo znaleźć na stronie głównej).

Zapraszam do odwiedzania strony i pozostawiania po sobie śladu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *